perjantai 2. maaliskuuta 2018

Hallitus 2018!

Puheenjohtaja: 
Lauri Ikola
ikola.lauri.h@student.uta.fi
050 585 0454

Varapuheenjohtaja ja alumnivastaava:
Max Liikka
liikka.max.m@student.uta.fi

Sihteeri sekä tiedotus- & pr-vastaava: 
Sonja Kalliomäki
kalliomaki.sonja.h@student.uta.fi

Rahastonhoitaja: 
Tapio Aropaltio
aropaltio.tapio.a@student.uta.fi 

Tapahtumavastaavat: 
Nelli Lipponen
lipponen.nelli.m@student.uta.fi
Matti Sammalkangas 
sammalkangas.matti.o@student.uta.fi

Tutorvastaava: 
Emilia Lindgren
lindgren.emilia.a@student.uta.fi

Kulttuurivastaava: 
Juho Aarikka
aarikka.juho.p@student.uta.fis

Sosiaalipoliittinen ja koulutuspoliittinen vastaava:
Saana Koivisto 
koivisto.saana.m@student.uta.fi

HiLeen päätoimittaja: 
Henri Tuohimaa
tuohimaa.henri.s@student.uta.fi

KV-vastaava: 
Tiia Etelämäki
etelamaki.tiia.m@student.uta.fi

Liikunta- ja ympäristövastaava: 
Otto Niemonen
 niemonen.otto.v@student.uta.fi

Historian opiskelijoiden liitto- ja työelämävastaava: 
Henrik Järvinen
jarvinen.l.henrik@student.uta.fi